PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107049}

Człowiek w ogniu

Man on Fire
7,9 191 835
ocen
7,9 10 1 191835
7,0 21
ocen krytyków
Człowiek w ogniu
powrót do forum filmu Człowiek w ogniu

Sztuczny, przewidywalny, efekciarski, oklepane motywy i do tego te patetyczne slow mo... Dakota
Fanning grająca Pitę i jej kwestie dojrzalsze od jej matki.Typowe hollywoodzkie rozrywkowe kino.
Cool Guys Don't Look At Explosions!

ocenił(a) film na 5
Frantic91

Również się zdziwiłem widząc ten film w top100. Powiem tak, obejrzałem ten film w autokarze wycieczkowym, gdzie wszystkie typowe Janusze się bardzo dobrze bawili, patrząc więc od tej strony można po prostu uznać go za czystą komercje która miała trafić w gusta jak najszerszej liczby odbiorców. Najgorsze jest jednak to że coraz częściej producentom i reżyserom udaje się ta sztuka. Sam film tragiczny nie jest widziałem i lepsze i gorsze.

widzialemwszystko

Proponuje obejrzeć ponownie jeżeli nie jesteś Januszem

ocenił(a) film na 8
Frantic91

Patetyczny jest, ale też i bardzo ładnie zrobiony. Kolorystyka i klimat są rewelacyjne. Meksyk, tak jak został pokazany, potęguje uczucie niepokoju.
Nie bronie rankingu, bo połowa filmów ma w nim miejsca 'z dupy', ale Człowiek w Ogniu ma sporo atutów. Widocznie nadepnął ci ten film na odcisk po prostu i dlatego narzekasz...

ocenił(a) film na 9
Frantic91

Być może to jest " typowe hollywoodzkie rozrywkowe kino". Ale bardzo dobre kino.

138marcin

Teraz każdy chce być taki na siłę alternatywny i wręcz gardzi "typowym hollywoodzkim kinem", a w obejrzanych 90 % to właśnie takie filmy ;)

ocenił(a) film na 9
Frantic91

Gówno.

ocenił(a) film na 5
NedznySzczur

Tylko na tyle Cie stac NedznySzczurze?

ocenił(a) film na 5
Frantic91

Bo ma racje to gowno :)

ocenił(a) film na 10
Frantic91

Widać ludzie kochają ten film. Masz z tym jakiś problem?

ocenił(a) film na 6
Kocio

Jedzmy gówna! Miliony much nie mogą się mylić!

ocenił(a) film na 8
Alex303

Rzekł Pan Much.

ocenił(a) film na 6
Krzypur

Z takim humorem, to nie poruchasz.

Frantic91

jak dla mnie za dużo krwi, taka rzeźnia a'la hostel. 97 miejsce? bitch please....

ocenił(a) film na 9
Frantic91

Fakt, za nisko w tym rankingu.

ocenił(a) film na 9
Frantic91

bo tak ma ku rwa byc

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones