PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10003481}

Diuna: Część druga

Dune: Part Two
8,3 82 323
oceny
8,3 10 1 82323
7,7 51
ocen krytyków
Diuna: Część druga
powrót do forum filmu Diuna: Część druga

Pani krytyk 9/01

ocenił(a) film na 9

No cóż Pani krytyk oceniła na 4 nie wiem nie rozumiem chyba trzeba zmienić profesję z całym szacunkiem. Film jest genialny ja oceniam 9/10 ale tylko dla tego że widziałem go tylko raz a to za mało , stanowczo za mało.

przemek71

zrelaksuj się, to tylko film

ocenił(a) film na 9
maximus_

Oczywiście że tylko film mimo wszystko czyjaś praca i brak profesjonalizmu, dziękuję za troskę jestem zrelaksowany

przemek71

czyli jak ktoś ci zrobi remont i nie będziesz zadowolony to nie możesz krytykować, bo to czyjaś praca

ocenił(a) film na 9
przemek71

Zgadzam się. To, co ta pani napisała na temat tego filmu - nie warto czytać. Jakieś "nowoczesne brednie". Proponuję tej pani przeczytać książkę Franka Herberta tyle raz aż coś się rozjaśni. I uświadomić siebie, że została ona napisana i wydana w latach 60-tych ubiegłego wieku - w innej rzeczywistości.

ocenił(a) film na 6
SedarPL

Tylko tutaj jest oceniany film, a nie książka. Przyznaję że wizualnie i dźwiękowo film jest mega dobry, aaaale fabuła miała wiele zastrzeżeń.
Przede wszystkim Czerwie... Najpierw pokazują jak trudno jest zostać jeźdźcem czerwia, żeby za chwilę zrobić z niego taksówkę dla większej ilości osób... Wtf.

Wątek miłosny strasznie poprowadzony. Nie wiem jak można było kibicować związkowi Paula z wiecznie obrażoną chani. Chanii nie chce, żeby Paul pomógł wygrać wojnę, bo ona go kocha i tyle.

Najazd na wieżę imperatora przeprowadzony zdecydowanie za szybko. Wystarczyło skrócić trochę zbędnego gadania i rozwinąć trochę bardziej tę walkę.
No i chowanie się w piasku frammenów było częścią ich taktyki żeby zaskoczyć wroga, więc po co chowali się ileś set metrów od wieży,  żeby później biec sobie z resztą xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones