PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10587}

Kobieta samotna

The Lonely Lady
3,5 59
ocen
3,5 10 1 59
Kobieta samotna
powrót do forum filmu Kobieta samotna

Taka historia aż się prosi o wszystkie Złote Maliny :D Opowieść o dziewczynie zgwałconej wężem ogrodowym, która marzy, aby zostać pisarką - czy sam pomysł nie brzmi już absurdalnie? ;) Do tego całość pod względem technicznym i aktorskim wygląda równie kiepsko, co "Moda na sukces". Nie wierzę, że ktokolwiek z twórców tego filmu wierzył, że odniesie on sukces - wszystko jest kiczowate, sztuczne, niskobudżetowe... Oto przykład: Finałowa scena miała się odbyć podczas rozdania Oscarów (tak było w książce, na której oparty jest film). Jednak reżyser nie otrzymał zgody na użycie w filmie motywu prawdziwych Oscarów, więc nad wejściem na ceremonię napisano po prostu.. "NAGRODY"! Czyż to nie urocze? ;) Poważny krytyk na pewno dałby "Kobiecie samotnej" 1/10, jednak ja daję 5/10, ponieważ to chyba jedyny dramat, na którym można się uśmiać do łez :)

użytkownik usunięty
SantiagoOo

W sumie to tak mnie zaciekawiłeś tym opisem, że aż chyba sobie obejrzę ten film :P

ocenił(a) film na 5

Warto, choć nie wiem, czy kiedykolwiek dostępna była polska wersja ;)

SantiagoOo

Owszem, była. Tyle, że na VHS ;)

SantiagoOo

Czy ktoś wie, gdzie mogę znaleźć ten film? Teraz naprawdę chcę go obejrzeć, a nie wiem czy po tylu latach jest gdzieś dostępny :D

ocenił(a) film na 5
Miss_Sunflower

Jest na yt, na gryzoniu, w Stanach wyszedł na Blu-ray... ale nie ma polskich napisów

SantiagoOo

Zgwałcona wężem ogrodowym? Nie mam pytań

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones