PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=418952}

Salt

6,5 154 758
ocen
6,5 10 1 154758
4,8 18
ocen krytyków
Salt
powrót do forum filmu Salt

Naciągany i z kilkoma fabularnymi odgrzewanymi kotletami ale jak najbardziej do obejrzenia dzięki Jolie i niezłej akcji na początku filmu. Potem akcja już nie jest tak dobra wg mnie chociaż jest ciekawy zwrot akcji pod koniec, film mnie jednak czymś zaskoczył w finale a więc to też na plus. Daniel nie miał tu nic nadzwyczajnego do zagrania, dla niego taka rola to bułka z masłem, ale wypadł przekonująco. Jeśli się nie wymaga za wiele to można ocenić nawet nieco wyżej , ale w żadnym wypadku nie zgadzam się z ocenami 8 czy 9/10 bo to aż tak rewelacyjne kino nie jest. To już lepiej wypadają Mission Impossible z Cruisem - zdecydowanie wyższa półka.

armarange

Czy to prawda, co plącze się po sieci, że naszego Olbrychskiego zdubbingowali Rosjaninem? Jeśli to prawda, to hadko słuchać.

TangoAndWaltz

Ja coś tam słuchałam pod lektorem, i jak na mój gust, to trochę nie po 'olbrychskowemu' brzmiało, ale że tekst nie po polsku, a po angielsku i rosyjsku, trudno mi powiedzieć z pewnością. Ktoś wie?

ocenił(a) film na 5
TangoAndWaltz

oj..nie wiem

ocenił(a) film na 6
TangoAndWaltz

Moim zdaniem nie, słuchałem uważnie, a jestem świeżo po osłuchaniu się z jego głosem (ostatnio oglądałem filmy z jego udziałem) i słyszałem brzmienie JEGO głosu, i gdy mówił po angielsku, i gdy po rosyjsku, a ten ostatni język on zna.

ocenił(a) film na 6
armarange

zgadzam się. niezły ale bez rewelacji, na jeden raz. Początek mnie zaciekawił, ale dalszy rozwój akcji trochę zawiódł.

ocenił(a) film na 5
armarange

10/10 i tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones