Barry (2018-2023)
Barry: Sezon 4 Barry sezon 4, odcinek 8
odcinek Barry (2018-2023)

WOW

32m
7,3 144
oceny
7,3 10 1 144
Barry
powrót do forum s4e8

Finał... ;|

ocenił(a) serial na 6

Ależ to było mierne.... cały sezon 4 to spory zawód.
Świetne sezony 1 i 2. Słabszy 3 gdzie wszystko zaczynało zbaczać w dziwnym kierunku.

Natomiast 4 już kompletnie nie rozumiem skąd taki kierunek, pomysły i zamysł na zakończenie sezonu. Dla mnie przegięcie. Nie oglądało się tego ani ciekawie ani przyjemnie.
W finale niby ciekawy twist, ale jednoczesnie nieciekawy.

Chętnie posłucham opinii i jakichś wyjaśnień może dlaczego tak, a nie inaczej to wszystko tak mocno się oderwało. Mnie to niestety zupełnie nie kupiło. Pierwsze dwa sezony świetne, kolejne dwa za mocno odklejone.

Jaki zamysł w tym żeby finalnie wrobić Couisoue i zakończyć serial przekłamanym filmem o Barrym? Że niby Hollywood kłamie, to ma być morał i finalne przesłanie całego serialu?

Eh...

ocenił(a) serial na 7
Stolarcfc

Mam podobne zdanie o tym sezonie. Chociaż do momentu przeskoku czasowego jeszcze mnie kupował, bo myślałem, że idzie w coraz większy absurd, wręcz komedie pomyłek, przerywaną przesadną przemocą. To mi się podobało, ale niestety później poszło to w jakiś &quot;artystowski&quot; bullshit i chaos. Straciłem jakiekolwiek zaczepienie w historii i bohaterach, kt&oacute;rych poprowadzili w bardziej poważne rejony, kt&oacute;re kompletnie nie pasowały do tego co było dotychczas. Ogromny zaw&oacute;d. Myślę, że zemściła się tutaj zbyt duża wolność kreatywna Hadera. Widać, że miał milion pomysł&oacute;w na raz i żaden nie wybrzmiał ostatecznie, być może też przez to jak mały był metraż odcink&oacute;w. Miałem wrażenie jakby chciał coś na siłę udowodnić. <br/> <br/>No c&oacute;ż, szkoda, bo trochę gorzej będę wspominał ten serial jako całość, ale wciąż wcześniejsze sezony w najlepszych momentach były top telewizją, w dodatku oryginalną, ktorą ze świecą teraz szukać, a Haderowi powinni dać jakiś większy projekt, bo gość ma naprawdę talent.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones