PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=801844}

Ruchome piaski

Störst av Allt
7,0 28 812
ocen
7,0 10 1 28812
Ruchome piaski
powrót do forum serialu Ruchome piaski

Maja będzie walczyła nie w sądzie, tylko u ortodonty. Będzie znacznie ciężej. Obstawiam 2-3odcinki borowania, 2-3 protetyka, 2-3 korekcja zgryzu.

ocenił(a) serial na 6
gitarnikjeden

Niestety amerykańskie seriale nas przyzwyczaiły do wymuskanych buziek. W tym serialu właśnie to było dobre że pokazane były normalne nastolatki :ten miał tu pryszcza a ten kretyńską grzywkę. Kasa ojca Sebastiana nie sprawiła że wyglądał jak model z reklamy Gucci. Być może Maja była przeciętna nastolatką (gusty nie podlegają dyskusji ) ale Sebastianowi się podobała. To jak przedstawione były w filmie dzieciaki to akurat dla mnie na duży plus :)

Haytana

Wyjąłeś/wyjęłaś mi ten komentarz spod palców :)

ocenił(a) serial na 6
ocenił(a) serial na 6
Haytana

Sebastian wyglądał dokładnie jak obecni modele Gucci, „kretyńska” grzywka jest teraz bardzo modna.

ocenił(a) serial na 6
siemagii

Dla mnie wyglądał jak zwykły nastolatek.nie widziałam w nim modela z gazety , tak jak to przedstawione jest w amerykańskich serialach :)

ocenił(a) serial na 7
siemagii

Sebastian wyglądał jak trochę bardziej sofistikejtyd Seba z osiedla, racja

ocenił(a) serial na 7
Haytana

przynajmniej łamie wizję filmowego idealnego świata z idealnymi twarzami i zgryzami, moim zdaniem to nic złego :)

ocenił(a) serial na 6
Foungostiz

Ja nie pisłałam że to coś złego. Bynajmniej ;)

ocenił(a) serial na 7
Haytana

To nie jest kretyńska grzywka, tylko grzywka na Kaszpirowskiego.

Bokciu

Grzywka z "Głupi i głupszy"
https://film.wp.pl/glupi-i-glupszy-jak-dzis-wygladaja-bohaterowie-60252685541592 33g/9

ocenił(a) serial na 7
tess22

Kaszpirowski był znacznie prędzej, więc to on jest prekursorem.

ocenił(a) serial na 9
Haytana

podzielam Twoje zdanie; a kolega gitarnikjeden mam poczucie humoru :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 6
Macan_Pacan

Bardzo dobrze ujęte "nie rozumiesz". Napisałam, że w tym serialu nie było cukierkowych pięknych bohaterów jak w amerykańskich serialach. Wróć sobie do czasów swojego liceum. czy tam były same piękne twarze i ciała ??czy różne? Niektóre ładne, niektóre brzydkie a inne przeciętne i nijakie? Nie znam klasy w szkole gdzie wszyscy są piękniutcy, wycięci pod linijkę. Dzięki temu jak byli dobrani aktorzy, serial był bardziej realny, dla mnie lepszy w odbiorze. A kwestia tego czy główna bohaterka jest w Twoim typie czy nie to jest już sprawa gustu. Każdy ma inny. Podobała się głównemu bohaterowi, w co ja -jako widz- jestem w stanie uwierzyć. Tyle w temacie. Dziękuję ☺

ocenił(a) serial na 6
Macan_Pacan

Edit
Chciałam dopowiedzieć jeszcze jedna rzecz. Wyobraź sobie dziewczynę z wielkim nosem. Nos typu "hamulec od karuzeli". Kilku facetom może się nie podobać. Ale temu kolejnemu już będzie. Będzie dla niego ideałem piękności. Nieważne czy to nos, uszy, zgryz czy zez. Tak jak napisałam wyżej: gusty nie podlegają dyskusji. Każdemu podoba się co innego. Taka była wizja człowieka który ten film robił i wybrał właśnie tę aktorkę. Nic nie poradzisz

ocenił(a) serial na 6
Haytana

Apropos dziewczyny z nosem jak hamulec od karuzeli, która podoba sie kilku facetom to jest przykład typu "każda potwora ma swego amatora". A więc Maja w sztuczny sposób została dobrana ze szpetnym uzębieniem. W normalnym przypadku dobrze ustawieni rodzice posyłający dziecko do prywatnej szkoły zadbali by o opiekę ortodonty dla swojego dziecka. Przeciętna nastolatka nie ma takiego problemu (chociaż oczywiście zdarza się). Dlaczego netlix to zrobił - nie wiem, ale na pewno nie kupię argumentu, że główna bohaterka miała przypominać swoją statystyczną życiową przedstawicielkę, bo u przeciętnej dziewczyny w jej wieku (zwłaszcza jeśli ma względnie ustawionych rodziców) uzębienie tak nie wygląda.

ocenił(a) serial na 8
Haytana

Haytana,podpisuję się pod wszystkim, co napisałaś. Wamerykańskich filmach i serialach często ciężko odróżnić, kto jest nastolatkiem, a kto rodzicem.

Haytana

ale Maja miała być laską z dobrego, bogatego domu. Nikt mi nie wciśnie wała, że rodzice przy hajsie zaniedbaliby tak zęby dziecka. Właśnienie z tego względu to wygląda nawet mniej prawdopodobnie

Haytana

no dokładnie. ja się cieszę, że wreszcie dali jakąś naturalną aktorkę

ocenił(a) serial na 7
Haytana

Serial jest dobry, w pogoni za pieniędzmi rodzice kupią dzieciom tablet a jak zajmą się same sobą to cieszą się, że maja spokój. Ten serial powinien być przestrogą dla rodziców nastolatków, powinni obejrzeć go i zobaczyć czego nie robić aby nie dopuścić do takich sytuacji.

ocenił(a) serial na 8
Haytana

Dobrze powiedziane!

ocenił(a) serial na 8
gitarnikjeden

Wtf, aktorka grająca Maję jest przepiękna, jak można przyczepić się do jej zgryzu? Przecież to nawet dużo lepiej, że to naturalna uroda bez interwencji chirurgicznych.

ocenił(a) serial na 8
MichaPL

Co do naturalnej urody się zgadzam, bardzo dobrze, że nie we wszystkich produkcjach pojawiają się „twarze idealne”, ale zaliczanie krzywego zgryzu jako zalety... Estetyka swoją drogą, bo są gusta i guściki, ale krzywy zgryz koryguje się przede wszystkim ze względów zdrowotnych, więc raczej nie ma czego tu pochwalać.

MichaPL

A mnie się taka wada zgryzu u dziewczyn bardzo podoba.

ocenił(a) serial na 7
MichaPL

Ty byś od razu chirurga brał do zgryzu? Ostro.

gitarnikjeden

Grzywka z "Głupi i głupszy"
https://film.wp.pl/glupi-i-glupszy-jak-dzis-wygladaja-bohaterowie-60252685541592 33g/9

ocenił(a) serial na 7
gitarnikjeden

yyy bo TY to idealny jestes xd piekna dziewczyna te zeby dodaja jej uroku tylko.

ocenił(a) serial na 7
Lunasol

Nigdzie nie napisałem, że nie jest piękna, czy idealna

ocenił(a) serial na 7
gitarnikjeden

Ja się cały serial zastanawiałem, jak można nosić taką fryzurę jak Sebastian!przeciez On był chyba odcięty od garnka!

gitarnikjeden

Bez sensu taki komentarz. Bolał Cię jej zgryz bylo nie oglądać.

ocenił(a) serial na 7
kolec80

Hehehe, w punkt :D

ocenił(a) serial na 7
gitarnikjeden

Serio wszyscy tak zwracaliscie uwagę na zgryz poszczególnych postaci? A jak serial ma kilka sezonów to zatrudniacie dentystę do pomocy?

ocenił(a) serial na 7
talita

tak i tak

ocenił(a) serial na 8
gitarnikjeden

Hahahahhahahahhahah

ocenił(a) serial na 7
Aniaaa1993

haha! :)

ocenił(a) serial na 9
gitarnikjeden

Mnie to właśnie w niej urzekło- była nieidealna i o przeciętnej urodzie, a przez to właśnie wyjątkowo autentyczna. Myślę, że masz sporo kompleksów, skoro właśnie w całej wspaniałości tego serialu, zwróciłaś uwagę tylko na to. Pokaż mi idealne zęby w prawdziwym świecie, twarz bez ani jednego pryszcza, kobiety o figurach modelek. Wystarczy spojrzeć za okno- defekty są częścią każdego z nas. To jest właśnie prawdziwe życie.

ocenił(a) serial na 7
skrzynskaa

"Myślę, że masz sporo kompleksów, skoro właśnie w całej wspaniałości tego serialu, zwróciłaś uwagę tylko na to". Haha! A skąd wiesz, że zwróciłem uwagę tylko na to i skąd wiesz, że taka uroda mi się nie podoba? Aż się w czoło puknąłem po tym komentarzu.

ocenił(a) serial na 9
gitarnikjeden

To dobrze, że się puknąłeś. Może zmądrzejesz :)

ocenił(a) serial na 6
gitarnikjeden

Bo na całe szczęście serial robili Szwedzi a nie Amerykanie. U nich te gęby wiecznie mi się mylą i nie wiem czy mam prozopagnozje, czy rzeczywiście są identyczni. A gdy wziąć na tapet serial o bananowych gówniarzach bywa jeszcze gorzej, bo wyglądają jakby dopiero wyszli od jednego chirurga/ortodonty, z jednego butiku i geriatryczna średnia wieku. Obracając się wśród bogatych Szwedów mogę stwierdzić, że daleko im do ideałów, są różnorodni i lubią to podkreślać i tu bardzo dobrze to odwzorowano. W sumie tylko dzięki Twojemu komentarzowi w ogóle zauważyłam, że ma krzywe zęby, bo nie mogłam oderwać się od jej oczu, a jestem mendą lubiącą przyczepić się do pierdół :O

ocenił(a) serial na 7
basslola

Opanuj pozycję dystansu. Nigdzie nie napisałem, że taka uroda mi się nie podoba. Kogóżby to interesowało?

gitarnikjeden

Polska wredna zawistna babo, tylko tyle masz do powiedzenia po oglądnięcia serialu nominowanego i nagrodzonego kilkakrotnie?

ocenił(a) serial na 7
sabina_kudrys

"Polska wredna zawistna babo", dżizas krajst...

ocenił(a) serial na 8
gitarnikjeden

Żałosne, już trzeba było zostawić to dla siebie.

ocenił(a) serial na 7
UroczyGepard

Co chcesz wywalczyć tym komentarzem?

gitarnikjeden

Czy kazdy typ brzdękający na gitarze, sluchajacy rocka, musi być takim upośledzonym idiotą zadufanym w sobie? pokaz swój ryj, pewnie masz morde jak dzik torbe, zapewne waliłes konia pol zycia grajac w lola.

ocenił(a) serial na 7
eieyoa

Maja?

gitarnikjeden

Sebastian jest zajebisty, a na widok jego grzywki dochodzę w 30 sekund.

gitarnikjeden

Twoja uwaga jest zasadna. Chodziłam do prywatnej podstawówki, wszyscy w klasie mięli korygowane zgryzy tuż po wymianie zębów z mleczaków na stałe. Nie były potem potrzebne aparaty stałe, każdy/a jeden w klasie miał swój aparat na noc. Okres 2-3 klasa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones