PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11995}

Zezem

7,9 620
ocen
7,9 10 1 620
Zezem
powrót do forum serialu Zezem

niesamowity cykl

ocenił(a) serial na 10

wspaniały humor, parodia nas samych...czy to w prl czy teraz tak naprawde:P

ocenił(a) serial na 8
krejzolka

Po latach, ale musiałem coś napisać. Również sądzę, że był to wspaniały cykl. Szkoda, że zapomniany całkowicie przez naszą telewizję, która całkowicie przestawiła się na puszczanie durnowatych i ogłupiających seriali w czasie najlepszej oglądalności. Rezultat tego widać również i na tym forum. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 10
chemas

Czy coś złego napisałam? Dawno temu! Bo nie wiem czy brać do siebie ostatnią część Twojej wypowiedzi:P

ocenił(a) serial na 8
krejzolka

Nie, nie, sorki jeżeli mnie źle zrozumiałaś. :)) Przecież poparłem Twoją wypowiedź. Natomiast pisząc o rezultacie, miałem na myśli, że obecne pokolenia w ogóle nie znają tego cyklu i jest to rezultat zapomnienia o nim przez publiczną, zaś efekty tego widać na filmwebie, gdzie nie ma (poza Twoim) żadnych wpisów na ten temat, zaś sam program deklaruje, że oglądało 6 osób. Tylko o to mi chodziło. Jeszcze raz pozdrawiam :))

ocenił(a) serial na 10
chemas

Ok:) Przepraszam za moją reakcję...W internecie łatwo o nieporozumienia i niedomówienia dlatego tak wrażliwa jestem:D ostatnio raczej nie wpadam w żadne dyskusje na forach.
Doprawdy mnie też bardzo dziwi kompletny brak zainteresowania tym cyklem...
Tracą ci co nie widzieli:)
Pozdrawiam również!

krejzolka

Ja tu trafiłem i teraz wiem, że . . . też tracę.

ocenił(a) serial na 7
krejzolka

Gdzie można ten cykl obejrzeć w internecie? Pliz!

brocx

jest w serwisie cyfrowa tvp w hd po lekkiej rekonstrukcji lol

ocenił(a) serial na 8
aviator48

dzięki za info

chemas

W końcu przypomniała sobie o tym cyklu, również telewizja 28 maja w TVP Kultura o 8:35.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones