PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608732}
8,0 993
oceny
8,0 10 1 993
Guild Wars
powrót do forum gry Guild Wars

Świetna....do czasu

ocenił(a) grę na 9

Po przejściu wszystkich kampanii i dodatku, "zaliczeniu" wszystkich dungeonów i "wypadów" typu Underworld nie ma co robić i gra...po prostu się nudzi. Mimo tego gra naprawdę warta uwagi.

ocenił(a) grę na 8
Zodiaq

Dzięki niej nauczyłem się aby więcej nie grać w mmorpg. Za dużo czasu przy nich traciłem :P

Zodiaq

<mam nadzieję, iż z powodu poniższego stwierdzenia nie zacznie się wojna między miłośnikami różnych trybów gry w GW>
Oczywiście, że pve się nudzi, w końcu ile razy można robić to samo - walczyć z przewidywalnym AI. IMO kwintesencją rozgrywki jest pvp, z naciskiem na tytułowe wojny gildii ;)

ocenił(a) grę na 10
m_loczek

tytułowe wojny gildii nie odnoszą się do trybu gvg

Johnny_Kotlet

Wybacz, ale idea, że gvg odnosi się li tylko i wyłącznie do "historycznych" wydarzeń, jest dla mnie trochę śmieszna :)

ocenił(a) grę na 10
m_loczek

jak widać nie grałes od startu guild warsa... na poczatku nie było gvg, zostało dodane później.. przeczytaj jeszcze lore to dowiesz sie skad wziela sie nazwa guild wars

Johnny_Kotlet

Przeczytaj moją wypowiedź jeszcze raz z odrobiną zrozumienia, to dowiesz się, że już wiem :)

ocenił(a) grę na 10
m_loczek

no raczej nie... bo tytuł odnosi sie do lore nie do gvg

Johnny_Kotlet

Widać odrobina zrozumienia to za mało. Dołóż więcej.

ocenił(a) grę na 10
m_loczek

spoko... tytułowe wojny gildii nie odnoszą się do trybu gvg

ocenił(a) grę na 10
m_loczek

Spróbuje Ci to rozjaśnić. Nazwa Guild Wars (wojna gildii) nie odnosi się do walki (trybu) Guild vs. Guild (Gilidia kontra Gildia). Żeby zrozumieć co oznacza nazwa gry (Guild Wars) musisz przeczytać lore (fabułę gry).
Mam nadzieję, że chociaż to zrozumiałeś.

ocenił(a) grę na 9
Zodiaq

W GW PvP znacząco różni się od tego w podobnych grach mmorpg, tu liczy sie taktyka, umiejętności, i zgranie zespołu a nie czas spędzony w grze na farmienie sprzetu, lvlu itp. czy przewaga liczebna. Nie trzeba siedzieć w grze całymi dniami aby móc walczyć z najlepszymi.

ocenił(a) grę na 10
Zodiaq

A PvP widziałeś?

ocenił(a) grę na 8
Sama3l

uwielbiam tą grę, ale daje 8/10. Odejmuje punkty przede wszystkim nudne pve - świat powinien być otwarty dla wszystkich graczy na raz, wyczekuje na to w gw2. kolejny punkt odejmuje za to, że w pvp byłem w pewnym sensie wykluczony, przez to, że zacząłem zbyt późno. Nie miałem ranka, więc nie brano mnie do dobrych teamów (myśle, że moje umiejętności były bardzo dobre, kiedy ktoś już mnie wziął był bardzo zadowolony), a przez to nie zdobywałem ranka i takie błędne koło. No ale 8/10 to i tak bardzo dobra ocena, uważam, że gra jest świetnie przemyślana, ma super klimat, lokacje, muzykę no i ktoś już wspomniał, że jest nastawiona na taktykę! polecam

ocenił(a) grę na 9
KrisM

ja też zaczynałem gre w HA gdy inni szukali tylko r9/12+ z początku sam robiłem party z podobnymi do mnie ale po jakimś czasie znalazłem grupe z która chodziłem codziennie, i wtedy zaczeła sie prawdziwa gra :D

użytkownik usunięty
Zodiaq

Moja ulubiona gra :)

Zodiaq

ja się nie zgodzę. nawet jśli przejdzie się wszystkie kampanie itp. dostają jeszcze zaliczenia wszystkiego na hardmodzie, wbicie wszystkich możliwych tytułów, robienie misji pobocznych. i, oczywiście, pvp.

Zodiaq

co ty gadasz wbij 4 lata straciłem na tym i dalej mi sie chce grać wbijanie godów farmienie ecto albo doa czysta radość

ocenił(a) grę na 9
aniol12

Dokładnie w tej grze zawsze jest co robić, zwłaszcza odkąd jest HoM i chce się zrobić wszystko, żeby tylko mieć itemy w GW 2. Gra jest świetna i jak zostało podkreślone w PvP liczą się umiejętności i taktyka.
a tak od siebie dodam Kurzicks FTW ;)

ocenił(a) grę na 10
Nimloth88

Gwożdziem do trumny tej gry było wycofanie team areny i trybu 1 vs 1..Żeby ją wskrzesić trzeba bylo by przejść na free play i przywrócić owe areny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones